OPASEK KOŽENÝ ČERNÝ
  • OPASEK KOŽENÝ ČERNÝ
  • OPASEK KOŽENÝ ČERNÝ

OPASEK KOŽENÝ ČERNÝ

990,00 Kč
Barva
  • Černá
Délka
Počet

Naše opasky vyrábíme z nejkvalitnější hovězí kůže, tak aby vydrželi tolik, jako naše obuv PRESTIGE. Používáme kvalitní kovové spony, díky kterým je možno opasek v případě potřeby zkrátit. Opasky jsou zcela jednoduché, bez ozdob, z rubové strany mají pouze stříbrně naraženou naši značku PRESTIGE.
Opasky nebarví, můžete je použít i do světlých kalhot. Šířka všech opasků je 35 mm. Vejdou se tedy do většiny běžně nošených kalhot a džínů. Délku opasků měříme od vrcholu trnu spony po prostřední (tedy 3.) dírku. Toto je ideální délka opasku, aby vypadal skvěle zapnutý.

Zkrácení provedete tak, že z rubové strany odklapnete zoubky spony (např. tupou stranou příborového nože), vysunete sponu, ustříhnete přebývající délku pásku a opět sponu zaklapnete na konec pásku.
Při zkracování buďte opatrní, ať nepoškrábete sponu, nebo se nezraníte.
Svou velikost zjistíte podle svého oblíbeného používaného opasku – změříte od vrcholu spony po nejpoužívanější dírku. Nebo změříte přímo na kalhotách šířku pasu tak, že provlečete poutky krejčovský metr. Díky této metodě můžete snadno zjistit délku opasku i pro své blízké, jako dárek.
Nezapomeňte, že délka opasku je obvod v místě používání, ne celková délka opasku.