Golf

Obuv Prestige je velmi oblíbená pro svou výdrž a nebývalý komfort. Tyto kvality oceňují i hráči golfu, kteří sportovní model prestižek využívají pro svůj trénink. Vyšli jsme vstříc všem milovníkům tohoto populárního sportu a připravili jsme model GOLF v elegantní bíločerné kombinaci. Pro svou kvalitu a pohodlí je ideální právě pro trénink.

Ani u tohoto modelu jsme neslevili z přísných požadavků na kvalitu, a tak je i tato obuv zdravotně nezávadná, mimořádně odolná a zároveň pohodlná. I dlouhé procházky na greenu se tak stanou skutečně příjemným zážitkem. Podešev má navíc vzorek, který je šetrný ke golfovému trávníku.
A aby ani naši nejmenší nezůstali pozadu, připravili jsme i pro ně nový model v této nesmrtelné bíločerné kombinaci.

Model GOLF si získal sympatie i u amerických golfových hráčů. Mezi její příznivce patří i profi golfista David Ogron. Ogie, jak je svými fanoušky nazýván, je nejrychlejším golfistou světa a držitelem hned 5 světových a 2 Guinessových rekordů. Ogie dokáže odpálit úctyhodných 133 míčků během 120 sekund. I takové tempo naše moledy snadno zvládnou. Její kvality však ocení každý, kdo hledá v golfu především zábavu a relaxaci.


Objednávky
OBJEDNÁVEJTE NA
573 776 612 PO-PÁ 8-15 hod.