Jan Černý

Tenisky Prestige X Jan dokázaly strhnout pozornost z celého světa. Vznikly ve spolupráci s novou hvězdou českého designu Janem Černým.

Spolupracujeme již od roku 2017, kdy Jan studoval ve Zlíně. Postupně se z přehlídkových mol jeho prestižky dostaly až k zákazníkům.

Obuv je vyrobena z kůže ve střihu klasické polobotky PRESTIGE. Není z výroby ořezaná, takže ji na celé podešvi zdobí přetoky polyuretanové pěny z formy.

V případě, že chcete tuto obuv objednat, vyplňte objednávkový formulář, a zároveň zaplaťte celou částku 3.490,- Kč na náš účet 4080008085/6800 (Sberbank CZ, Zlín) a do poznámky uveď své jméno.

Obuv zadáváme do výroby postupně v pořadí dle obdržených plateb. Každý pár šijeme ručně a vyrábíme přímo pro konkrétního zákazníka. Obuv není možno ani vrátit, ani vyměnit.

Zásilky na Slovensko řešíme samostatně, připočteme poštovné 150,- Kč a zálohu vystavíme v eurech.

Po zaplacení zálohy obdržíte e-mailem doklad a informaci o termínu výroby, která trvá cca 2 – 4 týdny. Hotovou obuv odesíláme přes zásilkovou službu PPL.

Při objednávání velikostí se řiďte naší velikostní tabulkou. Obrysy vlepovacích stélek s rozměry ke stažení ZDE. Pokud váháte, doporučuji kdekoliv vyzkoušet naši klasickou polobotku PRESTIGE M86808. Máme zkušenosti, že zákazníků sedí lépe spíše menší velikost, než na jakou jsou zvyklí.

V případě dotazů se klidně obraťte na náš e-mail obchod(at)moleda.cz.


Objednávky
OBJEDNÁVEJTE NA
573 776 612 PO-PÁ 8-15 hod.